Van oorsprong blauwe hortensia’s kunnen verkleuren doordat de grond niet zuur genoeg is. Na gebruik van Pokon Hortensia Blauwmaker zijn de verkleurde bladeren van de blauwkleurige hortensia de volgende bloeiperiode weer net zo mooi als tijdens de aankoop!
Gebruiksaanwijzing
Behandel de plant het liefst ’s avonds, als de zon niet meer zo sterk is. Voor het beste resultaat behandel je je planten 1 of 2 maal per jaar. Doe dit bij voorkeur in het najaar in september of oktober en een tweede keer vóór de bloei in het voorjaar. Maar let goed op tijdens het gebruik van dit middel, want het kan ernstig oogletsel veroorzaken.
- Meet de juiste hoeveelheid voeding af
- Los het poeder op in een gieter
- Giet het op de grond bij de hortensia
-
EAN code8711969004610
- Merk
Recensies over "Hortensia blauwmaker 500gr"
Schrijf zelf een recensie over "Hortensia blauwmaker 500gr"
Wij zijn benieuwd naar uw mening! Schrijf een recensie over het artikel "Hortensia blauwmaker 500gr"!
Ben jij op zoek naar Hortensia blauwmaker 500gr? Bij Tuincentrum Ockenburgh in Den Haag ben je aan het juiste adres! Bekijk hier ons online assortiment of bezoek onze winkel in Loosduinen voor het huidige aanbod. We zijn goed bereikbaar vanaf het Westland en Kijkduin, bovendien kun je gratis parkeren op ons eigen terrein. Graag tot snel!


